What Peak Enerji ekibi olarak, güneş enerjisi sekterönde ülkemize ve  yatırımcılara teknolojik anlamda en donanımlı hizmeti vermek adına INTER SOLAR MUMBAI Fuarı'na katıldı. https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6344083595698806785

    What Peak Bir İlke İmza Atıyor

2016 yılında “En gelişmiş Test, Bakım & Onarım ve İşletme teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan WhatPeak, Türkiye’de farklı bölgelerdeki 12 bayisi ile en büyük Bakım & Onarım ve Denetleme firması olmayı başardı. Halihazırda KACO ve REFUSOL firmalarına teknik servis hizmeti vermekte olan WhatPeak, bunun yanı sıra; denetleme, bakım, uzaktan izleme, sahada mobil flash ve EL testleri, inverter ve panel tamiri hizmetleri de vermeye devam ediyor.

GES kurulum sürecinde ve sonrasında yatırımcılar ve EPC firmaları arasında tarafsız denetim hizmetleri veren WhatPeak, yoğun talepler nedeni ile bir ilke imza atarak panel üretim sürecini yerinde denetleme hizmeti vermeye başladı. İlk olarak yatırımcıların talebi üzerine antidampinge takılmadığı için Türkiye pazarına girmeye hazırlanan Hindistan menşeili 6 firmanın kalite denetimlerini gerçekleştiren WhatPeak, sipariş edilen ürünlerin üretimini de baştan sona yerinde denetleyip yatırımcılara fabrikadan günlük rapor veriyor.

Firma yetkilileri, panel teminin git gide zorlaştığı şu günlerde sorunsuz bir yatırım süreci ve tarafsız bir denetimin önemine dikkat çekiyor.

http://www.solarbaba.com/whatpeak-bir-ilke-imza-atiyor/

 

 

  

What Peak Enerji tarafından EIF 2017 Ankara Kongresi ve Fuarı’nda Türkiye’de ilk defa güneş panellerine yönelik Mobil Flash ve EL (Electroluminescence) Test cihazlarının lansmanını gerçekleştirdi.

  What Peak Enerji müşterilerine sahada mobil test hizmeti vermeye başladı. Bu sayede Güneş panellerinde yer alan mikro çatlakları ve verim kayıplarını tespit ve raporlama imkanıyla birlikte Suncycle-What Peak Enerji iş birlikteliğinde müşterilerine pratik çözümler sunmaktadır.

 

Ayrıca Teknik Servis, Denetleme ve O&M hizmeti veren What Peak Enerji , Türkiye’de 12 adet bayi ağıyla müşterilerine 4 saatte arızaya müdahale hizmeti vermektedir.

Dünya genelinde 6.1 GW Saha Denetim Hizmeti veren DGS Berlin ile Türkiye’de Saha Denetim Hizmetini yatırımcılara sunmaktadır.

What Peak Enerji Nevşehir şubesinde, Panel ve Evirici tamirini, Datalogger Üretimini ve Uzaktan İzleme Merkezini bir araya toplayarak yüksek kalitede hizmet vermektedir.

https://www.enerjigazetesi.ist/what-peak-enerji-eif-2017-kongresi-ve-fuarindaydi/

 

 

What Peak Enerji Bayilik Tanıtım Toplantısını Antalya’da Düzenledi

What Peak Enerji Sistemleri Bakım, Teknik Servis ve Denetim Hizmetleri A.Ş. (Çataklı Enerji kuruluşu) hizmetlerine 2016 yılında başladı. Güneş enerjisi alanında tecrübeli teknik kadrosuyla hizmetlerine devam eden firma, Mayıs ayı itibariyle Türkiye’nin 19 farklı şehrinde teknik servis ağı oluşturdu.

What Peak Enerji, güneş enerjisi santrallerinde oluşabilecek hatalarda en geç 4 saatlik bir sürede sahaya ulaşma hizmeti sağlıyor.

What Peak Teknik Servisinin Verdiği Hizmetler

1. Teknik Servis Hizmeti

-What Peak Enerji, evirici üreticilerine teknik servis imkanı sağlıyor. Bu hizmet kapsamında eviricilerin; devreye alma, arıza tespiti müdahale ve onarım ve parça değişimi hizmeti veriliyor.

2. Bakım & Onarım Hizmeti

– Merkezi monitoring sistemi hizmeti,

– Sahada aylık / 3 aylık / 6 aylık / 12 aylık standart bakım hizmeti,

– Talebe yönelik ekstra bakım ve onarımlar,

3. Mobil Test

What Peak Enerji, mobil test ve denetim hizmetleri sunuyor. Mobil olarak sunulan hizmetler;

– EL Testi (Electroluminescence Testi),

– Flash Test,

– Termografi.

4. Denetim Hizmetleri

What Peak Enerji & DGS Berlin (Deutsche Gesellschaftfür Sonnenenergie) birlikteğinde güneş enerjisi santrallerinde denetim hizmetleri sunuluyor. Bu hizmet kapsamında;

– Kurulum sürecinde uluslararası standartlar baz alınarak yapılan denetleme ve sertifikalandırma hizmeti,

– Kurulumu tamamlanmış tesislerin denetlenmesi ve sertifikalandırılması.

http://www.solarbaba.com/whatpeak-enerji-bayilik-tanitim-toplantisini-antalyada-duzenledi/

 

 

WHAT PEAK’in Denetim Hizmetleri Türkiye Çapında Tüm Hızıyla Sürüyor!

Temmuz 2012’den günümüze 2000’i aşkın kişiye  eğitimler ve sınav sonrasında ise sertifika vermekte olan Çataklı Enerji, eğitimlerini Pendik’te Yenilenebilir Enerji Eğitim Merkezi’nde vermeye devam etmektedir.

016 yılında WHAT PEAK Enerji A.Ş.’yi kuran Çataklı Enerji enerji santrallerine yönelik Bakım & OnarımTeknik ServisMobil Testler ve Denetim hizmetlerini vermekte ve saha denetim çalışmalarını da kesintisiz, kaliteli hizmet anlayışı ile tüm Türkiye çapında sürdürmektedir.

Mobil test üniteleri ile sahada FLASH ve EL test hizmetlerineyönelik çalışmalar tüm Türkiye’de Suncycle firması ile birlikte gerçekleştirilmektedir.

    https://www.enerjigazetesi.ist/what-peakin-denetim-hizmetleri-tum-hiziyla-suruyor/