BAKIM & ONARIM HİZMETLERİMİZ

What Peak Enerji Güneş Enerjisi sektöründeki 6 yıllık deneyime sahip teknik ekibi ve Türkiye'deki 12 servis partneri ile yatırımcılarına uluslararası standartlarda Bakım ve Onarım Hizmeti vermektedir. Günlük, aylık, 6 aylık ve yıllık bazda sahaların periyodik bakımlarını gerçekleştirmektedir.

What Peak Enerji, sahalarınızda yaşanacak herhangi bir arızada Türkiye'nin her noktasına 4 saatte ulaşabilecek teknik ekibiyle yatırımcıların kayıplarını minimum seviyeye indirmektedir.

What Peak Enerji'nin teknik merkezi olan Nevşehir'de Alman iş ortağı Smart Blue firmasının alt yapı destekleriyle yerli üretime geçtiği What Peak Log ve Monitoring (Uzaktan İzleme) Hizmeti ile sahalarınız anlık olarak takip edilebilmekte, hatalar anlık raporlanmakta ve izleme merkezimizde değerlendirilmektedir ve gelecekte gerçekleşecek olası arızaların tahminleri sağlanabilmektedir.

Nevşehir'de 800m2'lik "Tamirhane" tesisimizde yedek parça hizmeti ile de yaşanan arızaların en kısa sürede onarılması ve tamirinin yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Güneş Enerjisi Santrallerini kurulduktan sonraki taahhüt edilen çalışma performanslarına ulaşabilmesi, uzun ömürlü olabilmeleri, hayati ve maddi kayıplara yol açmaması için Bakım ve Onarımlarının profesyonelce yapılması gerekmektedir.

Türkiye'de yaklaşık 50+ MW üzerinde Bakım-Onarım anlaşması yapan What Peak Enerji sizlere de bu konuda hizmet sağlamaktan onur duymaktadır.